O nas

Szkoła Kursy Języka Angielskiego Marlena Burak założona została w 2008 roku w Sokółce z czasem poszerzając swoją działalność w Czarnej Białostockiej a następnie w Białymstoku. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, cały czas czynnych zawodowo nauczycieli, lektorów – egzaminatorów. Głównym założeniem szkoły jest uczyć bawiąc, nieważne czy dzieci czy dorosłych- nauka to zabawa! Kameralne nieprzekraczające 5 osób grupy gwarantują indywidualne podejście oraz domową atmosferę nauki. Zajęcia dopasowane są do potrzeb i wymagań kursantów, jednak zawsze z uwzględnieniem zasady iż język służy do komunikacji! Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o terminy oraz pory zajęć. Po wcześniejszych konsultacjach harmonogram zawsze układany jest według możliwości wszystkich osób
z danej grupy.

Odpowiedni dla siebie kurs znajdą u nas i młodsi i starsi, nasz najmłodszy kursant miał 5 lat a najstarszy 65! Oferujemy zajęcia dla początkujących jak też i dla tych zaawansowanych. Na naszych zajęciach przygotowujemy m.in. do egzaminów gimnazjalnych, egzaminów maturalnych, egzaminu państwowego FCE, ale też prowadzimy zajęcia wprowadzające do nauki języka oraz kontynuacyjne na każdym poziomie. Coraz większą popularnością cieszą się również konwersatoria, na których doskonalimy umiejętności czysto komunikacyjne. W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o firmach i instytucjach, dla których zawsze opracowujemy indywidualny program zajęć.

Aby każdy miał świetną ofertę nauki języka w zasięgu ręki, zajęcia prowadzimy w trzech miastach, w Białymstoku, w Sokółce oraz w Czarnej Białostockiej. Zapraszamy również mieszkańców pobliskich wsi i miejscowości. Dla Państwa wygody oferujemy możliwość dojazdu do domu kursanta za dodatkową opłatą.

Zachęceni doskonałymi efektami naszej pracy, stale szukamy nowych pomysłów aby udoskonalić i urozmaicić nasze zajęcia, jednocześnie dostarczając Państwu 60 minut pełnych wrażeń.